روش‌ های ارسال کالا

روش‌ های ارسال کالا

روش‌ های ارسال کالا از استراتژی‌های مهم حوزه تجارت الکترونیک به شمار می‌آید. هنگامی که شخصی برای تهیه یک محصول در فضای اینترنت اقدام می‌کند دو مسئله او را با چالش‌های ذهنی روبرو می‌سازد. این دو مورد امنیت پرداخت و دریافت کالا است.

اطمینان از دریافت محصول با کیفیت و سالم بعد از پرداخت، مهم‌ترین گزینه در خریدهای اینترنتی است. برای اینکه کالای خریداری شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست سفارش‌دهنده برسد معمولا چندین روش مد نظر گرفته خواهد شد.

سوال مهمی که در این راستا ایجاد می‌شود، چگونگی اعتماد به فروشگاه برای امنیت پرداخت و ارسال کالا است.

برای اطمینان از دریافت محصول، مد نظر گرفتن برخی نکات بسیار حائز اهمیت است. نمایندگی رسمی محصول بودن، گارانتی کالا، خدمات پس از فروش، مشاوره خرید، پرداخت در محل و ارسال رایگان از جمله این نکات هستند. بدون شک یک سایت معتبر با ارائه این خدمات اعتبار خود را تضمین خواهد کرد چون اغلب فروشگاه‌های اینترنتی غیر معتبر، این خدمات را در اختیار مشتریان قرار نمی‌دهند.

در همین راستا فروشگاه اینترنتی آگاه طب همسو با ارزش بخشی به کالایی که ارائه می‌کند، مطمئن‌ترین روش یعنی ارسال رایگان از جانب نمایندگی‌ها را برگزیده است.

با توجه به وسعت شعب این فروشگاه در شهرهای بزرگ و کوچک، بعد از ثبت سفارش، پیک ویژه نمایندگی، محصول را در محل تحویل می‌دهد. پیک‌ها مطلع از نحوه کارکرد و اثرگذاری محصول هستند تا در صورت ایجاد سوال توضیحات لازم را به خریدار ارائه بدهند.

فروشگاه اینترنتی آگاه طب با بررسی انواع روش‌های ارسال مانند پست، بابری‌ها و ارسال‌های پایانه‌ای به این جمع‌بندی رسیده است تا ساده‌ترین و مطمئن‌ترین روش را برگزیند. در بسیاری از شیوه‌های ارسال کسی مسئولیت کالای خراب شده یا ناقص را بر عهده نمی‌گیرد.

به همین دلیل آگاه طب با آموزش نیروهای زیادی در نمایندگی‌های خود، شرایط ارسال را در مطمئن‌ترین حالت یعنی ارسال رایگان به محل پیش می‌برد تا در صورت سوال یا ایرادی پیک اقدام لازم را به عمل آورد.

بعد از ثبت سفارش در سایت فروشگاه آگاه طب زمان ارسال در تهران یک روز و در شهرستان‌ها بین دو تا سه روز کاری است. البته نباید فراموش کرد که زمان ارسال، ارتباط مستقیم با مسافت آن شهر یا روستا دارد. به همین دلیل برخی ارسال‌ها چند روز بیشتر به طول می‌انجامد مانند ارسال از کرمان به شهر بم یا روستاهای اطراف شهر بم که دورتر از مرکز هستند.

با وجود گستردگی نمایندگی‌های آگاه طب در بیشتر شهرها ارسال رایگان محصول در کمترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد.