روش های پرداخت وجه

روش های پرداخت وجه

روش‌های پرداخت وجه برای تهیه محصولات از عمده‌ترین مواردی است که افراد با آن درگیری ذهنی دارند. مسائلی همانند امنیت پرداخت و اطمینان از دریافت محصول اصل بعد از انتقال مبلغ نیز از چالش‌های مهم تهیه آنلاین یک کالا محسوب می‌شود. 

با توجه به اینکه بسیاری از روش‌های درمانی هزینه‌های هنگفتی به همراه دارند، اغلب بیماران دنبال درمان‌هایی با هزینه کم‌تر هستند. به همین دلیل مواجهه با افراد سودجو برای این افراد دور از ذهن نیست. در این نوشتار از فروشگاه اینترنتی آگاه طب موضوع روش‌های پرداخت وجه جهت خرید اینترنتی و همچنین امینت آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

رسالت آگاه طب تمرکز بر ارائه محصول اصل، روش‌های پرداخت وجه امن و ایجاد بستری برای خرید بدون نگرانی است تا خریداران در دام افراد کلاهبردار نیفتند. به همین دلیل این مقاله را با هدف آگاه‌سازی افراد برای انجام یک خرید مطمئن انتشار می‌دهد. برای یک خرید مطمئن باید چند نکته مهم را مد نظر گرفت که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

در قدم اول باید در انتخاب سایت فروشگاهی دقت لازم لحاظ شود. انتخاب فروشگاه اینترنتی معتبری که نمایندگی رسمی محصول مورد نظر باشد بسیار مهم است. سایت‌های فروشگاهی معتبر در کنار فروش یک محصول، خدماتی نیز ارائه می‌دهند و این وجه تمایز آن‌ها با فروشگاه‌های اینترنتی نامعتبر است. این خدمات مواردی را پوشش می‌دهند که عبارتند از:

  • گارانتی محصول
  • پرداخت در محل
  • ارسال رایگان کالا
  • پیشتیبانی بعد از فروش
  • مشاوره رایگان
  • نمایندگی رسمی

 

برای سهولت در خرید مطمئن، فروشگاه اینترنتی آگاه طب روش خرید را از پرداخت اینترنتی به صورت داوطلبانه تغییر داده است. پس دو روش پرداخت در فروشگاه اینترنتی آگاه طب وجود دارد که عبارتند از:

  • پرداخت درب منزل: با توجه به اینکه فروشگاه اینترنتی آگاه طب در بیشتر شهرها نمایندگی دارد به راحتی می‌تواند محصول را با پیک ویژه خود در کم‌ترین زمان ارسال کند. پس می‌توان گفت بهترین گزینه برای پرداخت، واریز مبلغ بعد از تحویل محصول باشد تا فرد اطمینان کامل از دریافت محصول و عدم کلاهبرداری یابد.

این فروشگاه با رویکرد مبتنی بر اعتماد به مشتریان خود بیشتر از روش پرداخت درب منزل بهره می‌برد. با ثبت سفارش، زمان دریافت محصول برای شهرستان بین دو تا سه روز کاری و در تهران یک روز خواهد بود.

البته ارسال محصول در شهرستان بستگی به بُعد مسافت دارد و ممکن است چند روز طول بکشد برای مثال ارسال از کرمان به شهر بم یا روستاهای اطراف آن. اما با توجه به وسعت نمایندگی‌ها در شهرهای مختلف در اولین زمان محصول به دستتان خواهد رسید.

  • پرداخت اینترنتی: فروشگاه اینترنتی آگاه طب نمایندگی رسمی محصولاتی است که ارائه می‌دهد. اشراف کامل بر ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های محصول دارد و توسط تیم مجرب خود مشاوره رایگان می‌دهد. این مشاوره کمک می‌کند تا بیمار به نحوه اثرگذاری محصول آگاهی کامل یابد و با اطمینان از معتبر بودن سایت، خرید خود را ثبت کند.

با بررسی خدماتی که این فروشگاه در اختیار متقاضی قرار می‌دهد می‌توان اطمینان حاصل کرد که فرد در هر دو شیوه، امنیت پرداخت کامل دارد.